BSNaklo
Strona głównaSportDzisiaj, w Nakle nad Notecią zagrają reprezentacje U15 Węgier i Finlandii

Dzisiaj, w Nakle nad Notecią zagrają reprezentacje U15 Węgier i Finlandii

Dzisiaj, 24 maja 2026 roku na Stadionie Miejskim im. Klemensa Biniakowskiego w Nakle nad Notecią o godz. 11:00 rozegrany zostanie mecz reprezentacji U15 pomiędzy Węgrami, a Finlandią. Mecz ten zostanie rozegrany w ramach Turnieju Czterech Narodów. Przypominamy, że w pierwszym meczu rozegranym w Nakle nad Notecią reprezentacja Polski zremisowała z Finlandią 1 : 1. Kibiców i sympatyków piłki nożnej zapraszamy na mecz, wstęp bezpłatny.

 

 

 

 

 

tekst: Dariusz Wojciechowski

plakat: KPZPN