Dźwiękowe Archiwum Kcyni zaprasza na kolejny spacer edycji „Spacery z historią”

We czwartek, 23 lipca 2020 roku o godz. 18:00 Dźwiękowe Archiwum Kcyni zaprasza na kolejny spacer w tegorocznej edycji inicjatywy „Spacery z historią”. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne COVID-19 chętni do udziału w spacerze proszeni są o wcześniejsze zgłaszanie swojego udziału telefonicznie, osobiście lub mailowo. Szczegóły (w tym regulamin spacerów) dostępne są na stronie www.dzwiekowearchiwum.kcynia.pl

Tym razem tematyka spaceru to niespodzianka dla jego uczestników. Biorący udział w spacerze są proszeni o zabranie koca lub czegoś innego do siedzenia na trawie (koc piknikowy, poduszka na krzesło).

Zapraszamy do udziału! Fantastyczna propozycja dla tych, którzy chcą niebanalnie spędzić wakacyjne popołudnie, a przy okazji poznawać historię miejsca, w który mieszkają. Zbiórka pod budynkiem Urzędu Miejskiego w Kcyni o godzinie 18. Jak zwykle nie zabraknie zadań dla uczestników spaceru, ciekawostek i archiwalnych zdjęć.

W miesiącu wrześniu na życzenie fanów Dźwiękowego Archiwum Kcyni zostanie zorganizowany DODATKOWY spacer dla tych, którzy nie mogą wziąć udziału w wędrówkach odbywających się w dniu roboczym.

Justyna Makarewicz – Inspektor ds. kultury, oświaty i ewidencji zabytków Urząd Miejski w Kcyni