Ekipa „Down the road” gośćmi wtorkowego odcinka Kuby Wojewódzkiego!

797

Wiadomo już, kto pojawi się w nowym odcinku programu „Kuba Wojewódzki”! Jak się okazuje –wtorkowy odcinek zapowiada się bardzo ciekawie! Na kanapach u Wojewódzkiego zasiądą Janusz Chabior i Agata Wątróbska oraz Przemek Kossakowski ze swoimi przyjaciółmi z programu „Down the road”.

Autor programu zapowiedział swoich gości publikując zdjęcia z nimi na Instagramie.

– Słowo wzięte ostatnio na celownik snajperów poprawności politycznej ~ NORMALNOŚĆ. Szukasz jej w telewizji to obejrzyj ten program – czytamy na profilu Wojewódzkiego pod jego wspólnym zdjęciem z bohaterami „Down the road”, programu popularnego z anten TTV oraz Player.pl.

Podobny wpis dodał również Przemek Kossakowski:

– Obowiązkowa fota po rozmowie w której, podobnie jak na tym zdjęciu, praktycznie nie istniałem gdyż zostałem przytłoczony formatem charyzmy osobowości biorących udział w dyskusji. Efekt spotkania, w najbliższy wtorek na antenie TVN o godzinie 22.30. Myślę, że warto. Właściwie jestem pewien… 😉 – dodaje Kossakowski.

„Down the road” to program, który zadebiutował na antenie TTV w 2020 roku. Jest polską wersją belgijskiego formatu, w którym bohaterami są osoby z zespołem Downa. Pierwszy sezon z entuzjazmem został przyjęty na naszym rynku, dlatego powstały kolejne odcinki, a wkrótce rozpoczną się nagrania do 3. serii. W trakcie wyprawy, przewodnikiem i przyjacielem bohaterów jest Przemek Kossakowski. Razem z nim konfrontują się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazują, że chcą żyć w pełnoprawny sposób.

Premierowy odcinek programu „Kuba Wojewódzki” już we wtorek, 20 kwietnia 2021 roku o godz. 22:30 w TVN.

Biuro Prasowe Grupy Discovery

zdjęcia: Wojciech Kurczewski