Ekologicznym krokiem do pracy! Konkurs!

Wielkimi krokami zbliża się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Kampania zainicjowana przez Komisje Europejską ma na celu zachęcenie do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybrania alternatywnych, ekologicznych środków podróżowania: chodzenia pieszo, jazdy na rowerze, korzystania z komunikacji miejskiej czy car-poolingu.

W tym roku Powiat Nakielski w ramach szeregu działań Miasta i Gminy Nakło nad Notecią włączył się do akcji. Wszystkich pełnoletnich mieszkańców z terenu powiatu nakielskiego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Ekologicznym krokiem do pracy!”. Aby wziąć udział w zabawie, należy przesłać na adres monika.oles@powiat-nakielski.pl formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciem obrazującym ekologiczny sposób pokonywania drogi między miejscem pracy a domem. Codziennie dojeżdżasz rowerem, komunikacją miejską, chodzisz na pieszo, a może wraz ze znajomymi wspólnie przemieszczacie się autem? Pochwal się przyjaznym nastawieniem do środowiska i zgarnij atrakcyjne nagrody! Do wygrania namiot trójosobowy, praktyczna sportowa torba oraz plecak. Zdjęcia nadsyłać można do 20 września!

Twoje zdjęcie zostanie opublikowane na oficjalnym profilu Powiatu Nakielskiego na Facebooku – Starostwo Powiatowe Nakło. O wygranej decydować będzie liczba like-ów oraz reakcji pod zdjęciem.

Szczegóły dostępne w regulaminie.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – załącznik 1

Karta informacyjna RODO – załącznik 2

Treść oświadczenia RODO – załącznik 3

Pamiętaj – niewielkie zmiany czynią naszą planetę lepszym miejscem!

Monika Oleś – Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią