Festiwal Pokoleń w Czarnkowie odwołany! Organizator przeprasza i wyjaśnia przyczyny

Na scenie miały być gwiazdy – Myslovitz, Bajm i Mateusz Ziółko, a pod sceną miały bawić się pokolenia. Dzisiaj, 19 lipca 2019 roku w Czarnkowie miał odbyć się Festiwal Pokoleń. Niestety, organizator – firma Pro-Art. Music & Events Agency była wczoraj zmuszona odwołać imprezę. Powód? Wycofanie się jednego ze sponsorów festiwalu.
Czarnków w tym roku ma wyjątkowego pecha do koncertów. Najpierw swój koncert na Dniach Ziemi Czarnkowskiej odwołała Edyta Górniak, która swój koncert na Dniach Ziemi Czarnkowskiej odwołała na godzinę przed występem. Zarzuciła organizatorom, że impreza nie jest przygotowana pod kątem przepisów BHP.
W przypadku planowanego na dzisiaj Festiwalu Pokoleń to organizatorzy byli zmuszeni odwołać imprezę. Powód? Wycofanie się jednego ze sponsorów.

– 17 lipca otrzymaliśmy informację, która zwaliła nas z nóg. Otóż po kilkudziesięciu próbach kontaktu z naszym sponsorem, dowiedzieliśmy się, iż firma nie będzie sponsorowała festiwalu. Próbowaliśmy jeszcze dzisiaj wszystko ratować, wykonaliśmy setki telefonów, nawet poza granice kraju, jednak w tak krótkim czasie firmy nie podejmą żadnych decyzji finansowych. Przeznaczyliśmy sporo funduszy na całą kampanię reklamową. Spoty dźwiękowe, multimedialne, reklama w radio, plakaty. Niestety, bez funduszy jakie mieliśmy otrzymać, nie jesteśmy w stanie zapewnić państwu tego na co tak wszyscy czekaliśmy. Dlatego decyzją dyrektora festiwalu, zostaje on odwołany – informuje Pro-Art. Music & Events Agency, organizator festiwalu.

Przeprasza też publiczność, która od poniedziałku może kontaktować się z agencją w sprawie zwrotu za bilety.

Agnieszka Świderska – Piła NaszeMiasto