Nakło nad Notecią – Więcbork: Wyniki rekrutacji w ramach programu Erasmus+

Wyniki rekrutacji w ramach programu Erasmus+ w projekcie „profesjonalna praktyka twoją szansą”

W pierwszej mobilności wezmą udział uczniowie kształcący się w zawodach Technik Informatyk oraz Technik Obsługi Turystycznej: Dominik, Agata, Nicole, Aleksandra i Jakub z Zespołu Szkół im. S. Staszica w Nakle nad Notecią oraz Alina i Patryk z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku, który odbędzie się od 17 kwietnia 2021 roku do 8 maja 2021 roku.

W drugiej mobilności wezmą udział uczniowie kształcący się w zawodach Technik Informatyk oraz Technik Logistyk: Martyna, Konrad, Bartosz i Jakub z Zespołu Szkół im. S. Staszica w Nakle nad Notecią oraz Kacper, Sebastian i Jakub z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku, który odbędzie się od 24 lipca 2021 roku do 14 sierpnia 2021 roku.

W trzeciej mobilności wezmą udział uczniowie kształcący się w zawodach Technik Informatyk, Technik Logistyk oraz Technik Obsługi Turystycznej: Wiktoria, Jakub, Jakub, Agata, Zofia z Zespołu Szkół im. S. Staszica w Nakle nad Notecią oraz Jan i Patryk z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku, który odbędzie się od 30 sierpnia 2021 roku do 17 września 2021 roku.

Fundacja Staszica w Nakle nad Notecią