Kcynia: W Klasztorze odprawiona została msza św. w intencji Ojczyzny

221

Tegoroczne obchody Konstytucji 3 Maja w Kcyni należały do skromnych. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią nie było przemarszu pocztów sztandarowych, delegacji wraz z orkiestrą dętą. Krótko przed mszą świętą odprawioną przez ks. Dziekana Michała Kosteckiego w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Kcyni delegacje złożyły kwiaty w miejscu pamięci.

Ksiądz Proboszcz Michał Kostecki podziękował za wspólna modlitwę w intencji Ojczyzny, życzył wszystkim zdrowia oraz na ręce Orkiestry Dętej, która zapewniła oprawę Mszy Św. wszystkim strażakom złożył życzenia z okazji jutrzejszego święta.

tekst i fot.Robert Koniec

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).