„Kobieta w Galerii Zdrowia” Zdrowa, szczupła i pełna energii przez cały rok!

Bydgoszcz, 25 czerwca 2022  – Galeria Pomorska organizuje BEZPŁATNE warsztaty dla kobiet. To kontynuacja cyklu: „Kobieta w Galerii…”.
Tym razem zapraszamy na warsztaty „Kobieta w Galerii Zdrowia”. Sobotnie spotkanie poprowadzi dietetyk, trener personalny, pasjonatka zdrowego stylu życia – Aleksandra Chołody – Pudełko.

O tym, że warzywa i owoce są zdrowe, chyba nikogo nie trzeba przekonywać – a okres wiosenno-letni to doskonały czas, aby na lokalnym bazarze zaopatrzyć się w rozmaite dobrodziejstwa natury. To dobry moment, aby zagłębić temat sezonowości w odżywianiu .

Z pomocą wychodzi Galeria Pomorska, która organizuje kolejne, bezpłatne warsztaty kobiece – tym razem o tematyce zdrowotnej.
Czego możemy się spodziewać?
„Przede wszystkim porozmawiamy o tym, jak żyć zdrowo i nie zwariować, bo w dzisiejszym świecie zdrowy styl życia często staje się obsesją – mówi Aleksandra Chołody – Pudełko – psychodietetyk i dioetocoach. „Poruszymy kwestie sezonowości w odżywianiu, opowiem też o zasadach tradycyjnej medycyny chińskiej ” – dodaje Pani Aleksandra.

„Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej o zdrowym stylu życia lub interesują Cię zagadnienia związane z Medycyną Wschodu – te warsztaty są właśnie dla Ciebie!” – zapraszają organizatorzy sobotniego spotkania „Kobieta w Galerii Zdrowia”.

Aby wziąć udział w warsztatach – należy wypełnić formularz konkursowy, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii/

Spośród Uczestniczek, które w ciekawy sposób napiszą w jaki sposób dbają o swoje zdrowie – wybranych zostanie 20 kobiet, które zostaną zaproszone na BEZPŁATNE warsztaty!

Na Uczestniczki warsztatów czekają upominki od Galerii Pomorskiej

Ania Lewandowska – Galeria Pomorska