Kolejne sukcesy braci Jagodzińskich w szachach

Bracia Jagodzińscy z Miastowic (gm.Kcynia) dwukrotnie zostali laureatami OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW ZIEMI TORUŃSKIEJ W SZACHACH SZYBKICH I BŁYSKAWICZNYCH 2022.
Zawody rozpoczęły się w ubiegłą sobotę w Toruniu i trwały dwa dni. Pierwszy dzień turnieju wyłonił zwycięzców w szachach szybkich. W kategorii do lat 18 wicemistrzem zawodów został Alan Jagodziński. Jego brat Olaf zajął trzecie miejsce. Z kolei w niedzielę wicemistrzostwo przypadło Olafowi, tym razem w szachach błyskawicznych. Alan zdobył trzecią pozycję. Młodzi mieszkańcy Miastowic od kilku lat reprezentują klub LKS Chrobry Gniezno.
Organizatorami zawodów byli: UKS OPP Toruń, Starostwo Powiatowe w Toruniu oraz Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dyrektorem turnieju był Tomasz Śliwicki.