Komunikat w sprawie przełożenia terminu spotkania jubileuszowego z okazji 20- lecia działalności Związku Miast i Gmin Nadnoteckich w Nakle nad Notecią

KOMUNIKAT 
w sprawie przełożenia terminu spotkania jubileuszowego z okazji 20- lecia działalności Związku Miast i Gmin Nadnoteckich w Nakle nad Notecią 
W związku z utrzymującą się sytuacją powszechnego zagrożenia koronawirusem, biorąc pod uwagę konieczność zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego Delegatom Związku i zaproszonym Gościom uprzejmie informuję o przełożeniu na późniejszy termin obchodów związanych z jubileuszem 20- lecia działalności Związku Miast i Gmin Nadnoteckich.
Spotkanie planowane na 18 czerwca 2020 r. na Przystani Powiat Nakielski w Nakle nad Notecią zostaje przełożone. Nowy termin spotkania jubileuszowego uzależniony będzie od sytuacji związanej z odwołaniem wszelkich ograniczeń wprowadzonych z uwagi na sytuację zagrożenia epidemiologicznego w kraju.
W przypadku możliwości zorganizowania uroczystości termin oraz program spotkania zostanie ustalony przez Zarząd Związku Miast i Gmin Nadnoteckich.
Z wyrazami szacunku 
Prezes Zarządu 
/-/ Sławomir Napierała