„Koncert Wiosenny” w Paterka

Po dwuipółletniej przerwie w sali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku znów zabrzmiała muzyka. 6 maja 2022 roku odbył się Koncert Wiosenny w wykonaniu muzyków zespołu Tango Cancion.

Jako soliści wystąpili: Zuzanna Szary, Marcin Naruszewicz oraz Rafał Chmiel. Publiczność, która po brzegi wypełniła widownię miała okazję wysłuchać utwory muzyki klasycznej, musicalowej i rozrywkowej w odświeżonych wersjach. W przerwie można było spotkać się w kuluarach, aby skosztować ciasta zorganizowanego przez Radę Rodziców naszej szkoły. Była to też okazja do spotkań i rozmów. Po reakcjach publiczności można przypuszczać, że koncert podobał się i był bardzo oczekiwany.

Gospodarzem imprezy była Dyrekcja Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Paterku, patronat objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Sławomir Napierała, a organizatorami A.Karolczak, A. Lemantowicz, M. Prymula wraz z Radą Rodziców ZSP w Paterku.

Organizatorzy dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc przy realizacji przedsięwzięcia, m.in.: Ochotniczej Straży Pożarnej w Paterku, pracownikom administracji i obsługi szkoły oraz rodzicom uczniów.

tekst: Anna Lemantowicz

zdjęcia: Zdzisław Sell