Kowalewko: Zapraszamy na 2 edycję Zawodów Strzeleckich – Turniej Zaliczeniowy – 10 grudnia 2022r.

Zapraszamy strzelców oraz wszystkich sympatyków strzelectwa do wzięcia udziału w otwartych Zawodów Strzeleckich – II Turniej Zaliczeniowy, które odbędą się w sobotę 10 grudnia 2022 roku na strzelnicy w Kowalewku.

Rozegrane zostaną konkurencje strzeleckie: pistolet centralnego zapłonu, karabin centralnego zapłonu, pistolet bocznego zapłonu, karabin bocznego zapłonu, pistolet dynamiczny, karabin dynamiczny, Strzelba załadowana, Strzelna rozładowana.

Zawody zgłoszone do kalendarza PZSS.

Na zawodach będzie można zaliczyć w ciągu jednej edycji wszystkie osobo starty potrzebne do przedłużenia licencji zawodniczej na rok 2023.

Organizator zapewnia dla osób nieposiadających broni – broń i amunicję, oraz dostęp do biesiadnika, sprzętu do pieczenia kiełbasek, ognisko oraz dobrą zabawę.

Start – 10 grudnia 2022r. godzina 11.00

Zapraszamy do kontaktu również wszystkich, co chcieliby dopiero rozpocząć przygodę z strzelectwem lub też chcą uzyskać własne pozwolenie na broń. Więc jeśli jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę w Kowalewku (gm. Kcynia). Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu.

Strzelania możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398.

jrs-kowalewko.pl