„Lato w ogrodzie” – warsztaty ceramiczne w Muzeum Ziemi Krajeńskiej

Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach ceramicznych „Lato w ogrodzie”. Tym razem będą wykonywane dekoracje, którymi uczestnicy będą mogli przyozdobić swoje ogrody i balkony. Między innymi wykonamy miski i talerzyki w kształcie liści, a także lampiony, kominki na olejki eteryczne i poidełka dla ptaków.

Zajęcia są podzielone na dwie części: pierwsza podczas której będziemy lepić z gliny odbędzie się 14 lipca od godziny 9:00 do 12:00/13:00 (w zależności od potrzeby); druga cześć polegająca na szkliwieniu prac odbędzie się 4 sierpnia od godz. 9:00.

Warsztaty są przewidziane dla osób w różnym wieku, ale dzieci od 5 do 8 lat zapisujemy wyłącznie z dorosłym opiekunem (młodszych dzieci nie zapisujemy). Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem tel. 52 386 08 64.

Zapisanych uczestników prosimy o zabranie ze sobą liści (większej wielkości np. liście klonu, hosty) i kwiatów (mogą być kwiaty polne i ogrodowe), które posłużą do wykonania dekoracji.

Zajęcia są odpłatne. I część – 10 zł od osoby, II część – 15 zł od osoby.

Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią