Łobżenica: I Zlot Morsów z Krajny w Trzeboniu

W minioną sobotę, 25 marca 2023 roku na plaży w Trzeboniu oficjalnie Łobżenicki Klub Morsów zamknął sezon 2022/2023. Jednak to zakończenie różniło się od poprzednich!
Po raz pierwszy w Łobżenicy zorganizowany został I Zlot Morsów z Krajny.
Podczas wydarzenia łobżenicki Klub wraz zaprzyjaźnionymi Klubami Morsów z okolic zamknął sezon z przytupem! Oprócz wspólnego morsowania brano udział w zawodach, w których trzeba było wykazać się sprytem, kreatywnością, siłą oraz pracą grupową. A po zaciętej rywalizacji i rozdaniu nagród zamknięto imprezę wspólną integracją. W zlocie udział wzięli: Polarni Szamocin, Lodołamacze Margonin, Pilski Klub Morsów Euforia, Międzygminny Międzypokoleniowy Klub Morsów i Morsuczki. Organizacyjnie zlot wsparli m.in.: Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile, Urząd Miasta i Gminy w Łobżenicy, Gminne Centrum Kultury w Łobżenicy, Zakłady Mięsne „Mrotek”, ZULIT PPHU Roman Jopek, TOMAK Tomasz Kiełbasiński oraz osoby prywatne. W zlocie uczestniczyli; Eligiusz Komarowski starosta pilski, Piotr Łosoś burmistrz Łobżenicy.
Pożegnano się na kilka miesięcy, ale nie ma powodów do smutku! Naładujemy porządnie baterie, zbierzemy nowe pomysły i powrócimy w listopadzie ze świeżą energią!
źródło: Łobżenicki Klub Morsów