Magia teatru dla dzieci w CH Rondo – Teatralny Dzień Dziecka

CH Rondo zaprasza na niepowtarzalne obchody Dnia Dziecka, które odbędą się w sobotę 1 czerwca. W ramach specjalnej edycji cyklu „Teatrzyki na okrągło” mali miłośnicy sceny teatralnej będą mogli przeżyć magiczne chwile podczas spektaklu „Przygody Calineczki”, inspirowanego ponadczasową baśnią Hansa Christiana Andersena.

Przedstawienie w wykonaniu Teatru Bajecznego to prawdziwe święto barw, muzyki i tańca. Opowiada historię maleńkiej Calineczki, która wyrusza w pełną przygód podróż po świecie owadów i zwierząt. To opowieść o odwadze, dobroci i sile przyjaźni, przedstawiona w sposób, który zrozumieją i pokochają widzowie w każdym wieku. Bajeczna scenografia oraz żywa muzyka sprawią, że „Przygody Calineczki” będą niezapomnianym przeżyciem dla każdego dziecka.Przedstawienie „Przygody Calineczki” odbędzie się 1 czerwca w godzinach: 11.00, 13.00 i 15.00.

W przerwach między spektaklami CH Rondo przygotowało dodatkowe atrakcje, takie jak malowanie buziek i warsztaty plastyczne, które pozwolą najmłodszym na chwilę kreatywnej zabawy pod okiem doświadczonych animatorów. To wszystko w atmosferze pełnej radości i dziecięcej wyobraźni.

Tradycyjnie, podczas teatralnej przygody najmłodsi otrzymają pieczątki do specjalnego dzienniczka. Ale to nie wszystko! W ramach tegorocznych „Teatrzyków na okrągło”, uczestnicy mogą także zdobyć elementy niepowtarzalnej gry planszowej, której kompletowanie rozpoczyna się w CH Rondo.Ta unikalna gra składa się z 4 części, po jednym elemencie rozdawanym uczestnikom teatrzyków w każdym kwartale. W sobotę 1 czerwca będziemy wręczać drugi element naszej układanki. Gra została zaprojektowana tak, aby prowadzić dzieci przez znane miejsca Bydgoszczy i jest nie tylko zabawą, ale i pouczającą przygodą, która wprowadza młodych graczy w bogatą historię i kulturę naszego miasta.

Udział w spektaklu teatralnym oraz atrakcjach towarzyszących przedstawieniu jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich rodziców i ich dzieci do dołączenia do nas w CH Rondo, aby wspólnie celebrować Teatralny Dzień Dziecka.

 

 

CH RONDO