Mecz z liderem z Mogilna, bez niespodzianki

Młodzicy KS Czarni Nakło udali się w 5 kolejce III ligi na mecz do Pogoni Mogilno, który wygrał wszystkie mecze z imponującym bilansem bramkowym 21:3. Do dyspozycji miałem 17 zawodników, mimo padającego deszczu mecz rozgrywany był w dobrym tempie, z lekką przewagą na boisku gospodarzy. Po dobrze wykonanym rzucie wolnym przez Tomasza Nelkę to Czarni cieszyli z prowadzenia. Gospodarze po stracie bramki przyspieszyli grę i niespodziewanie po rykoszecie  piłka odbiła się od naszego obrońcy zmyliła bramkarza i gospodarze wyrównali do przerwy. W II połowie dokonałem kilku zmian w swoim zespole i obraz gry nie zmienił. Niestety w pewnym momencie zapomnieliśmy o kryciu co wykorzystał zawodnik gospodarzy i strzałem z daleka zdobył zwycięską bramkę. W ostatniej minucie meczu strzał kapitana gości Franciszek Kunca trafił w słupek bramki i sędzia zakończył pojedynek. Wygrała Pogoń Mogilno 2:1 umacniając się na pozycji lidera.

Za tydzień 14 września gramy kolejny mecz w Kruszwicy, życzymy powodzenia młodym piłkarzom.