Mistrzostwa Polski 15 latków: „Dziś jestem lepszy niż byłem wczoraj ale nie tak dobry jak będę jutro.”

Takimi słowami można podsumować uczestnictwo naszego Klubu w Mistrzostwach Polski 15 latków. Pomimo starań i walki nie udało się z Pływalni w Oświęcimiu przywieźć upragnionego medalu. Na pochwałę jednak zasługuje każdy zawodnik, który nie poddał się, poprawił swoje życiowe rezultaty i miał odwagę sięgać po marzenia. Zgodnie nasi młodzi Pływacy przyznają, że koniec jednych zawodów jest początkiem przygotowań do kolejnych startów. Podczas zawodów pływacy łącznie poprawili 16 rekordów życiowych a każdy start był cenną lekcją na przyszłość.

Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy pomogli nam w przygotowaniach do rywalizacji i organizacji wyjazdu na zawody.

Dziękujemy naszej rodzimej pływalni Naquarius i spółce Nakielski Sport za to, że wierzyli w nas i podczas trudnego czasu pandemii umożliwili nam proces szkolenia. To dzięki systematycznej pracy na basenie mogliśmy przygotować się do najważniejszych zawodów sezonu.

Dziękujemy Gmina Nakło nad Notecią za wsparcie klubu w projektach dla organizacji pozarządowych, dzięki której mogliśmy zorganizować wyjazd.

Na koniec dziękujemy zaangażowanym rodzicom, trenerom, nauczycielom i instruktorom, którzy prowadząc młodego pływaka uczą go systematycznej pracy, dają oparcie i pomagają sięgać marzeń. Za pomoc podczas pobytu w Oświęcimiu dziękujemy Państwu Skubiszewskim, którzy fundując koszulki z zawodów miłym akcentem zakończyli wyjazd do Oświęcimia.

Na koniec gratulacje i słowa uznania dla każdego startującego na MP naszego zawodnika. Swoją postawą, determinacją i zaangażowaniem pokazali, że pływanie to nie tylko sport. To przygoda na całe życie.

Team 4 Nakło

materiał: Marcin Kuliński