Młoda Para oczarowała gości weselnych w Dziewierzewie

Od wielu lat zajmuje się fotografią ślubną ale takiego wesela jeszcze nie miałem okazji dokumentować. Wszystko było dopracowane, przyjechało około tysiąca gości, był wspaniały samochód ślubny, zespół weselny i przede wszystkim piękna Para Młoda. Od pierwszych chwil było widać jak Adamowi i Marcie szklą się oczy z miłości. Radość i szczęście nie opuszczało ich przez całe wesele. Zespół muzyczny Marek i Łukasz Cieplińscy zadbał o każdy ważny zwyczaj weselny. Para Młoda zatańczyła wspaniały pierwszy taniec rozpoczynający weselną biesiadę, były toast, tradycyjne sto lat, zabawy weselne, tort i oczepiny.

Całe wesele zorganizowała Sołectwo w Dziewierzewie z panią Sołtys Dorotą Czerwińską, która znakomicie spisała się w roli organizatorki wesela. Otoczyła się swoimi przyjaciółmi ze Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich w Dziewierzewie, rodzicami z miejscowej szkoły, strażakami oraz wieloma ludźmi, którzy chcieli pomóc i dobrze się bawić.

Choć całe wesele było festynem weselnym, to Młoda Para otrzymała moc życzeń, a goście się wspaniale bawili. organizatorzy zadbali o smaczne jadło, napoje, ciasto, plac zabaw do dzieci, malowanie twarzy, warkoczyki i wiele innych atrakcji.

tekst i fot. Robert Koniec