Młodzicy Czarnych Nakło wysoko wygrali z Pogonią Mogilno

490

Dzisiaj, 25 kwietnia 2021 roku na boisku bocznym stadionu miejskiego w Nakle nad Notecią rozegrano mecz mistrzowski młodzików, w którym Czarni Nakło podejmowali Pogoń Mogilno. Po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami ponowiono rozgrywki mistrzowskie, widać na boisku było braki w ograniu. Ta sytuacja nie przeszkodziła jednak młodym piłkarzom z Nakła nad Notecią aby wygrać wysoko dzisiejsze spotkanie. Już do przerwy po bramkach Jakuba Ławskiego, Marcelego Olejarza i Przemysława Jarocha młodzicy Czarnych prowadzili sześcioma bramkami. Po przerwie padło mniej bramek, a cały mecz był rozgrywany w przyjacielskiej atmosferze.

Czarni Nakło – Pogoń Mogilno  8:0  (6:0)

Bramki dla Czarnych zdobyli: Jakub Ławski – 4 (w 8, 19, 20 i 37 min.), Marcel Olejarz – 2 (w 9 i 14 min.) oraz Przemysław Jarocha – 2 (25 i 32 min.)

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).