Młodzicy KS Czarni Nakło powrócili z Szubina z 3 pkt.

Na kolejny mecz o mistrzostwo III ligi kat.młodzik udaliśmy się do Szubina. Miałem do dyspozycji 16 zawodników. Od pierwszego gwizdka sędziego przejęliśmy inicjatywę na boisku. Nasze udane zagrania kończyły się strzałami na bramkę przeciwnika, aż 3 z nich okazały się celne. Dzięki prowadzeniu 3:0 do przerwy, mogli zagrać wszyscy zawodnicy. Po dokonaniu zmian w 2 połowie zdobyliśmy kolejne trzy bramki. Mecz zakończył się wynikiem 6:1.Szczęśliwi wróciliśmy do Nakła.

Szubinianka Szubin – Czarni Nakło 1:6 (0:3)

Nasz zespół zagrał w następującym składzie: Kajetan Żmudziński, Jakub Ławski, Fabian Śliwiński, Daniel Buława, Tomasz Nelka (kapitan), Gracjan Kawski, Jakub Jendrzejewski, Franciszek Kunca, Adrian Antczak, Wojciech Murek, Marcel Olejarz, Hubert Jerzakowski, Adrian Jaster, Aksel Kłos, Denis Janowiak, Igor Cieślikiewicz-trener Piotr Dutkiewicz

Bramki zdobyli w Szubinie: Franciszek Kunca-2, Jakub Ławski-2,Wojciech Murek i Tomasz Nelka.

Zapraszamy rodziców i kibiców na kolejny mecz w środę 04 września o godzinie 17.00 na stadionie miejskim w Nakle nad Notecią, naszym przeciwnikiem będzie zespół Spójnia Białe Błota.