Muniek i Przyjaciele w Nakle nad Notecią!

Już 9 kwietnia 2022 roku o godz. 20:00 na deskach sceny widowiskowej Nakielskiego Ośrodka Kultury wystąpi Muniek i Przyjaciele.

W trakcie wyjątkowego akustycznego koncertu usłyszeć będzie można utwory pochodzące z różnych projektów artystycznych: zarówno z repertuaru zespołów T.Love i Szwagier kolaska, jak i działań solowych wokalisty, w tym największe przeboje jak „King”, „I Love You”, „Bóg” czy „Apaszem Stasiek był”. Muńkowi towarzyszą na scenie Cezariusz Kosman oraz Janek „Jahlove” Pęczak.

Podsumowując:

  • Wystąpi: MUNIEK I PRZYJACIELE
  • Data: 9.04.2022
  • Godzina: 20:00
  • Miejsce: Nakielski Ośrodek Kultury (sala widowiskowa)
  • Bilety: 69 PLN (przedsprzedaż – do 28. lutego), 89 PLN (po 1. marca)

Bilety do nabycia w kasie NOK (od poniedziałku do piątku), w kasie kina Relaks Reaktywacja (w weekendy) oraz na www.kupbilecik.pl

Bezpośredni link do biletów: http://bityl.pl/9cIw6

Na koncert zaprasza Nakielski Ośrodek Kultury i Muzyka nad Notecią. Do zobaczenia!

Zygmunt Staszczyk, współzałożyciel i lider formacji T.Love, urodził się w 1963 roku w Częstochowie. Tam ukończył IV LO. Kilka lat później został absolwentem polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Początkowo działał w zespole Atak, przekształconym w Opozycję. W 1982 roku wraz z Januszem Knorowskim, Dariuszem Zającem i Jackiem Wudeckim założył zespół T.Love. Do 1987 roku grupa funkcjonowała pod nazwą Teenage Love Alternative. Największe przeboje z tego okresu to „Garaż” (1984), „IV LO” (1985) i „Autobusy i tramwaje” (1988). W 1989 roku Staszczyk wyjechał do Anglii, a zespół zawiesił działalność. Do Polski wrócił w 1991 roku, reaktywował zespół, w którym ze starego składu pozostał tylko on sam. Udzielał się także m.in. w formacjach Szwagier kolaska i Paul Pavique Movement. W 2011 roku wydał płytę zatytułowaną po prostu „Muniek”. Współpracował z wieloma artystami i zespołami, takimi jak Maanam, Kasia Nosowska, Pidżama Porno, Zipera czy Habakuk. W 2018 nagrał utwór „Mietek” z tekstem Józefa Tischnera, umieszczony na dedykowanym mu albumie pt. „Tischner. Mocna nuta”, a także odbył akustyczną trasę koncertową „Muniek i Przyjaciele”. W lipcu 2020 potwierdził reaktywację zespołu T.Love i wydanie nowego albumu z okazji 40-lecia formacji, które przypada w 2022.
Nakielski Ośrodek Kultury