Nakielski Ośrodek Kultury zapraszamy do udziału w projekcie „Uśmiech dla Seniora”

Nakielski Ośrodek Kultury od 2. września rozpoczyna realizację projektu UŚMIECH DLA SENIORA, dofinansowanego przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt skierowany jest dla seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia.
W ramach zaplanowanych działań na Uczestników czekają warsztaty teatralne, taneczne, wsparcie psychologiczne i wyjazd integracyjny, będący zwieńczeniem zaangażowania projektowego. Przygotowane zajęcia to doskonała aktywność, która pozwala zadbać o kondycję, poprawić koordynację ruchową, podtrzymać witalność, rozładować stres i zawiązać nowe znajomości.
Udział uczestników w działaniach jest bezpłatny.
Zapisy ruszają 2 września.
Zaplanowano także spotkanie informacyjne dla uczestników projektu, o szczegółach poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.
Kontakt – tel: 52 386 08 62 lub email: nok@nok.naklo.pl

Projekt objęty grantem realizowany w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność wdrażanej przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi 11 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Nakielski Ośrodek Kultury

zdjęcie: Gazeta Seniora