Nakło nad Notecią: Julia Woźna mistrzynią Krzywoustego w tenisa stołowego

Dnia 14 grudnia 2021 roku odbyły się Mistrzostwa I Liceum Ogólnokształcącego w Nakle nad Notecią w Tenisa Stołowego dla dziewcząt na sali gimnastycznej. W zawodach wzięło udział 15 uczennic: Siewkowska Iga z klasy I bch, Grudzka Amelia z I hum, Nowicka Jagoda z I ag, Marosz Anna z I mi, Bednarek Agata, Urban Wiktoria, Woźna Julia, Krzyżan Monika oraz Suchomska Zosia z klasy II mh, Górska Wiktoria,  Osesek Alicja z III oa, Hibner Ksawera z III mh, Szweda Bogumiła z III pol, a także Dobrawa Świder i Aleksandra Szczepaniak z klasy III med.

Zawodniczki zagrały początkowo systemem pucharowym, dzięki któremu wyłoniono osiem najlepszych dziewcząt. Te zaś zostały podzielone na dwie czteroosobowe grupy, w których zagrano systemem każdy z każdym. Do zmagań o podium stanęły dwie najlepsze rywalki z każdej grupy. Z grupy pierwszej: Hibner Ksawera oraz Nowicka Jagoda, natomiast z grupy drugiej: Woźna Julia i Aleksandra Szczepaniak. Dziewczyny rozegrały między sobą niesamowite mecze, dzięki którym wyłoniono Mistrzynię Tenisa Stołowego. Pierwsze miejsce zajęła Woźna Julia, drugie Szczepaniak Aleksandra, a trzecie Hibner Ksawera.

Dziewczęta wykazały się wysokim poziomem gry, a za swoje osiągnięcia otrzymały puchary wraz z dyplomami.