Nakło nad Notecią: Odbiór sanitariatów przy NOK-u

5 czerwca 2023 roku miał miejsce odbiór prac związanych z toaletami przy Nakielskim Ośrodku Kultury w Nakle nad Notecią. Dzięki temu już niebawem również na parterze budynku będzie można skorzystać z sanitariatów.

Wykonawcą zadania inwestycyjnego pn. „Rewitalizacja Nakielskiego Ośrodka Kultury w Nakle nad Notecią w zakresie rozbudowy i przebudowy węzłów sanitarnych”, wyłonionym w przetargu, była firma Zakład Bud-Mar Marek Żołecki z Olszewki. W ramach prac wykonano sanitariaty dla mężczyzn, kobiet i niepełnosprawnych oraz korytarz do komunikacji ogólnej, który w późniejszym czasie będzie łączył budynek NOK z nowo powstającą biblioteką. Łączna powierzchnia zabudowy to 106,38 m², z czego użytkowa – 88,07 m². Koszt wykonanych robót wyniósł 473 550 PLN. Zadanie było dofinansowane kwotą 301 319 PLN ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

W odbiorze uczestniczyli zastępca burmistrza Krzysztof Błoński, radni Rady Miejskiej Ryszard Kubiak i Antoni Żygowski, a także dyrektor Nakielskiego Ośrodka Kultury Michał Dubkowski, wykonawca Marek Żołecki, inspektor nadzoru Andrzej Krupiński (Firma JOLIDA) oraz inspektor Wydziału Inwestycji UMiG Nakło nad Notecią Michalina Zygmunt.

źródło: Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią

zdjęcia: Szymon Niemczewski