Nakło nad Notecią: Para M. Wołowicz/D. Marczenko wygrywa Turniej Siatkówki Plażowej Przystań Open

Dzisiaj, 25 lipca 2021 roku na Przystani Powiat Nakielski odbył się Turniej Siatkówki Plażowej Przystań Open. W turnieju uczestniczy osiem par z Bydgoszczy, Sępólna Kr., Borówna i Nakła nad Notecią. Zwycięzcą turnieju została para Mateusz Wołowicz/Denys Marczenko, która w finale pokonała parę Konrad Rudnik/Szymon Suchomski. Trzecie miejsce zajęła para Antoni Kwasigroch/Michał Nurczyński, a czwarte miejsce przypadło parze Bartosz Nadrakowski/Piotr Mazurek. Puchary wręczył starosta nakielski Tadeusz Sobol, a nagrody prezes Nakielskiego Sportu Sp. z o.o. Anna Mrozek. Organizatorem turnieju był Nakielski Sport Sp. z o.o. przy współorganizacji Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).