Nakło nad Notecią: Policjanci zachęcają dzieci z klas I-III do udziału w konkursie

Zespół ds. profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii nakielskiej komendy organizuje konkurs plastyczny pn.: „Odchodzę od komputera i za bezpieczną zabawę się zabieram”. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Nakielscy policjanci organizują drugą edycję konkursu plastycznego pn.: „Odchodzę od komputera i za bezpieczną zabawę się zabieram”. Do udziału w nim zapraszają uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu powiatu.

Uczestnicy konkursu muszą wykazać się kreatywnością, gdyż do wykonania jest praca plastyczna na papierze formatu A4 lub A3 – technika dowolna. O szczegółach konkursu przeczytać można w załączonym pliku tekstowym, a pisemne zgłoszenie uczestnictwa, które również załączono, wraz z wykonaną pracą i stosownymi oświadczeniami należy nadesłać lub dostarczyć do siedziby jednostki przy ul. Pocztowej 11 w Nakle nad Notecią do dnia 10 czerwca 2022 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 czerwca 2022 roku.

Policjanci wraz ze współorganizatorami tj.: Gminnymi Komisjami Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Nakła nad Notecią, Szubina, Kcyni, Sadek oraz Mroczy, serdecznie zapraszają dzieci do wzięcia udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają nagrody!

Pliki do pobrania na stronie Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią

podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią