Nakło nad Notecią: Przedstawienie i wykład na Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Mocny początek wczorajszego wykładu dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nakle nad Notecią zapewnili uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej „Pod Dębem” z Paterka w przedstawieniu współczesnym pt. „Nigdy więcej wojny.” Pokolenie, które pamięta II wojnę światową powoli odchodzi, dlatego tak ważny jest każdy przekaz mówiący i przypominający młodszym pokoleniom, że wojna jest złem nieodwracalnym. Uczestnicy przygotowali również kolędy, które z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia dedykowane były słuchaczom Uniwersytetu.
W drugiej części spotkania wszyscy wysłuchali wykładu na temat rehabilitacji osób starszych, który omówiła Beata Bukowska.

tekst: Lidia Bembnista

zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).