Nakło nad Notecią: Robert Rozmus wystąpił na pikniku pn. ROZRYWKA LAST MINUTE

Wczoraj, 1 sierpnia 2021 roku na Przystani Powiat Nakielski odbył się rodzinny piknik pod nazwą ROZRYWKA LAST MINUTE zorganizowany przez gminę Nakło nad Notecią przy współudziale powiatu nakielskiego. Wydarzenie z pikniku przedstawimy na naszym portalu w kilku informacjach ze względu na dużą ilość zdjęć jakimi dysponujemy. Jako ostatni na scenie zagościł Robert Rozmus, który wykonał swoje show, a w nim przeboje minionych dekad w zabawnym wykonaniu.

Robert Rozmus jest absolwentem wydziału aktorskiego PWSFTViT w Łodzi. Po studiach w Teatrze Powszechnym w Łodzi, następnie w Teatrze Nowym w Warszawie. Laureat I Nagrody PPA we Wrocławiu. Grono fanów zapewniły mu piosenka „Mówili na nią Słońce” z pierwszej solowej płyty oraz własne kompozycje z płyty „Wniebowzięty”. Ważniejsze role teatralne to m.in. Puk („Sen nocy letniej” Szekspira), hrabia Tuzenbach („Trzy siostry” Czechowa), Peer Gynt („Peer Gynt” Ibsena), Herostrates („Zapomnieć o Herostratesie” Gorina) i Gospodarz („Wesele” Wyspiańskiego). Znany jest też jako Pan Rozi z Kabaretu Olgi Lipińskiej oraz członek grupy „Tercet czyli Kwartet”. Wielkim sukcesem okazał się jego autorski program „Robert Rozmus Show”.

Brał udział w programach telewizyjnych Z. Górnego i K. Jaślara: „Gala Biesiadna”, „Poprawiny”, „Biesiada bez granic” oraz w popularnych produkcjach ostatnich lat: „Taniec z gwiazdami” i „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Był gospodarzem telewizyjnych show: „Dziewięciu wspaniałych”, „Rodzina jak z nut”. Wielokrotny Mistrz Polski Aktorów w tenisie i świetny golfista.

Opracował: Dariusz Wojciechowski

zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).