Z ostatniej chwili!!! Nakło nad Notecią: Samochód osobowy wjechał w przystanek autobusowy przy ul. Poznańskiej (zdjęcia)

Dzisiaj, 5 czerwca 2020 roku około godz. 7:00 na ulicy Poznańskiej w Nakle nad Notecią doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego. Kierujący pojazdem samochodowym marki honda opuszczając rondo nagle zjechał na pobocze, uszkodził znaki drogowe i wjechał w przystanek autobusowy. Najprawdopodobniej 68-letni mężczyzna zasłabł, którego Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala w Bydgoszczy. Można tu mówić o dużym szczęściu, bowiem bardzo często na tym przystanku czeka kilka osób, tym razem było jednak inaczej. W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, wspomniany ZRM oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią.

tekst i zdjęcia: Zbigniew Kubisz

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).