Nakło nad Notecią: Strażakom i ratownikom mimo wysiłków nie udało się przywrócić czynności życiowych 71-letniemu mężczyźnie

Dzisiaj, 14 kwietnia 2021 roku około godz. 11:40 zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 do udzielenia pomocy mężczyźnie, który zasłabł na podwórku jednej z posesji przy ul. Potulickiej w Nakle nad Notecią. Do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego strażacy przystąpili do reanimacji. Mimo wysiłków strażaków, a następnie ratowników ZRM nie udało się przywrócić czynności życiowych. 71-letni mężczyzna zmarł. Na miejsce przybył także patrol Policji.

tekst i zdjęcia: Zbigniew Kubisz

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).