Nakło nad Notecią: VII Międzyszkolny Turniej Logopedyczny w ZSS Karnowo

W dniu 11 maja 2023 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Karnowie odbył się VII Międzyszkolny Turniej Logopedyczny  „Wszystkie dzieci uśmiechają się w tym samym języku”. W rywalizacji wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie, Zespołu Szkół Specjalnych w Kcyni, Zespołu Szkół Specjalnych w Karnowie oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią. Turniej otworzył Dyrektor Mariusz Dereziński, życząc wszystkim przybyłym sukcesów w rywalizacji, a przede wszystkim dobrej zabawy.

I rzeczywiście już chwilę później, przedstawieniem „Jaś i Małgosia” przygotowanym przez uczniów klasy PDP B pod kierunkiem Alicji Splitt, wszyscy wprowadzeni zostali w wesoły nastrój.

Konkurencje turnieju nawiązywały do obejrzanego spektaklu, wymagały dużej koncentracji, wysiłku i wywoływały wiele emocji. Wszystkie drużyny poradziły sobie jednak wspaniale z każdym zadaniem. Nie mogło być w związku z tym innego werdyktu jury jak 4 pierwsze miejsca ex aequo.

Imprezę zorganizowały Agnieszka Gumul i Katarzyna Kucharska. Nagrody dofinansowało Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za przybycie i… do zobaczenia za rok!

Agnieszka Gumul