Nakło nad Notecią: Weź udział w ankiecie – pomóż zaktualizować Strategię Rozwoju

W związku z pracami nad Aktualizacją Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Nakło nad Notecią wraz z opracowaniem audytu miejskiego prowadzonego w ramach projektu „Zintegrowane działania partycypacyjne realizowane przy użyciu nowych technologii na rzecz redukcji emisji komunikacyjnej w mieście Nakło nad Notecią”, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety na temat aktualnej jakości życia w gminie oraz Państwa potrzeb i propozycji zmian, jakie powinny zostać wprowadzone w kolejnych latach.

Poniżej znajdą Państwo linki do ankiet dedykowanych kolejnym grupom mieszkańców gminy. Ze względu na zaistniałą sytuację związaną z COVID-19, badanie realizowane jest wyłącznie drogą internetową. Niemniej jednak bardzo prosimy o poważne potraktowanie naszej prośby i poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety. Wszelkie uzyskane w trakcie badania dane posłużą tylko i wyłącznie realizacji celów związanych z opracowaniem Strategii Rozwoju.

Ankiety mają charakter całkowicie anonimowy i służą wyłącznie zgromadzeniu opinii mieszkańców na temat kierunków zmian, które należy wprowadzić w gminie.

Z góry dziękujemy za udział w badaniu i podzielenie się niezwykle ważnymi opiniami.

Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią