Nakło nad Notecią: Wstępne ustalenia przyczyn wypadku na ul. Staszica. Kierujący motocyklem bez uprawnień z zakazem sądowym

Wracamy na naszym portalu jeszcze raz do wypadku drogowego, który miał miejsce w dniu 19 maja 2020 roku przed godz. 18:00 na ul. Staszica w Nakle nad Notecią. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki mitsubishi 57-letni mieszkaniec Nakła nad Notecią skręcając z ul. Staszica w ul. Paderewskiego wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z jadącym w stronę centrum miasta motocyklistą. Kierowca motocykla 30-letni mieszkaniec Nakła nad Notecią z urazami kończyn został przetransportowany do szpitala. Kierujący byli trzeźwi, jednak motocyklista posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Okoliczności zdarzenia wyjaśniać będą nakielscy policjanci.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).