Nakło nad Notecią: XII Koncert Noworoczny w Paterku przeszedł do historii

XII Koncert Noworoczny w Paterku przeszedł do historii. W tym roku za sprawą Zuzanny Szary (sopran), absolwentki Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, Marcina Naruszewicza (tenor) oraz zespołu Tango Cancion widzowie wysłuchali niezwykle barwne i dynamicznie wykonanych pieśni, piosenek oraz utworów muzycznych. Każdy występ nagradzany był owacyjnie przez publiczność.

Koncerty Noworoczne w hali sportowej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Paterku od lat cieszą się ogromnym powodzeniem. W tym roku koncert odbywał się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią. Koncert nie mógłby się odbyć, gdyby nie wielkie zaangażowanie pań: Anny Karolczak, Anny Lemantowicz, Marii Prymuli, dyrektor szkoły Aliny Sławkowskiej, Rady Rodziców, rodziców, strażaków z OSP w Paterku i pracowników obsługi szkoły.

 

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).