Nakło nad Notecią: Zakończył się Nakielski Festiwal Szachowy

251

W Nakielskim Ośrodku Kultury zakończyła się druga edycja Nakielskiego Festiwalu Szachowego FIDE w Nakle nad Notecią, w ramach którego rozegrano 73 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach. Festiwal trwał dwa dni (5-6.09.2020 roku) i zapadły rozstrzygnięcia rozstrzygnie się w trzech kategoriach: OPEN A i B oraz OPEN C „Szansa na kategorię”. W turnieju startowali wszyscy chętni szachiści z całej Polski nawet za zagranicy. Wczoraj podaliśmy wyniki w kategorii Open C. Dzisiaj podajemy rezultaty w pozostałych dwóch kategoriach.

kategoria Open A

1 m. Śliwicki Damian   5,0

2 m. Jagodziński Mariusz  4,0

3 m. Maksimienko Andrei  4,0

kategoria Open B

1 m. Kiełbatrowski Eryk  5,5

2 m. Gabryszewski Hubert  5,5

3 m. Rogaczewski Sebastian  5,5

Puchary, dyplomy i nagrody wręczali: Anna Mrozek – prezes Nakielski Sport Sp. z o.o. oraz Jarosław Wiśniewski – prezes K-P Związku Szachowego.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).