Nakło nad Notecią: Zdarzenie drogowe na obwodnicy z udziałem sześciu pojazdów samochodowych

1314

Dzisiaj, 11 maja 2021 roku około godz. 08:10 na drodze krajowej nr 10 (obwodnica) przy skrzyżowaniu z ul. Karnowską w Nakle nad Notecią doszło do zderzenia drogowego z udziałem sześciu pojazdów samochodowych. W zdarzeniu udział brały dwa samochody ciężarowej, dwa samochody dostawcze i dwa samochody osobowe. Kierowca ciężarówki marki DAF, jadący w stronę Piły, najechał na dwa samochody osobowe oraz trzy auta dostawcze. Przybyła na miejsce Policja poddała kierowcę DAF-a badaniu alkomatem. Okazało się, że ]miał 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. W działaniach ratowniczych uczestniczyły trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, zastęp OSP Nakło nad Notecią oraz Policja. Ruch w obrębie skrzyżowania był utrudniony.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).