Nie żyje kobieta i mężczyzna z Torunia

Oboje zginęli dzisiaj w nocy, w Rogówku jadąc drogą krajową nr 15. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca nie zapanował nad pojazdem. Auto nagle zjechało z pasa drogi i uderzyło w przydrożna drzewo. Teraz śledczy pracują nad tym, aby wyjaśnić dokładne przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Dzisiaj tj.19.04.2020 tuż po  godz. 2:00 w nocy dyżurny toruńskiej Policji otrzymał informację o zdarzeniu do jakiego doszło na drodze krajowej nr 15 w Rogówku.

Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego, który ustalił, że kierujący pojazdem marki volkswagen golf jadąc drogą krajową od strony Grębocina w kierunku Kowalewa Pomorskiego nagle stracił panowanie nad pojazdem. Pojazd zjechał na pobocze i uderzył przodem  w przydrożne drzewo usytuowane po prawej stronie jezdni.

Dzisiaj wiadomo, że pojazdem jechała kobieta w wieku 49 lat  i mężczyzna w wieku 30 lat, którzy ponieśli śmierć na miejscu. Oboje byli mieszkańcami Torunia. Na miejscu był nadzorujący czynności Prokurator Prokuratury Rejonowej Toruń Wschód. Teraz śledczy w prowadzonym postępowaniu będą wyjaśnić przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

autor: Wioletta Dąbrowska – KMP Toruń
zdjęcie ilustracyjne: Maciej Rejment