Nocny wypadek na moście Fordońskim. 39-latek walczy o życie

Lekarze walczą o życie 39-letniego mężczyzny, który wczoraj, 3 października 2019 roku późnym wieczorem został potrącony na drodze krajowej 80.

Tuż po godzinie 22:00, służby zostały zaalarmowane o wypadku, do którego doszło na moście Fordońskim. Utrudnienia w ruchu trwały niemalże do 1:00 w nocy. Dzisiaj udało nam się uzyskać więcej szczegółów odnośnie tego zdarzenia.

– Kierująca seatem potrąciła znajdującego się na jezdni 39-letniego mężczyznę – mówi kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. – Mężczyzna w ciężkim stanie został zabrany do szpitala, ustalamy, czy był pod wpływem alkoholu. Kobieta, która kierowała auto, była trzeźwa – dodaje. Policjanci ustalili, że kobieta jechała od strony Torunia w kierunku Bydgoszczy.

Wiadomo też, że kobiecie zatrzymano prawo jazdy. 39-latek został przewieziony do szpitala, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, jego stan jest ciężki. Policjanci prowadzą dochodzenie, które ma ustalić dokładne przyczyny tego zdarzenia.

tekst: Szymon Fiałkowski – Metropolia Bydgoszcz

zdjęcie ilustracyjne: Szymon Fiałkowski