Nowe połączenie z Bydgoszczy do Bristolu

Irlandzki przewoźnik uruchamia kolejne połączenie z Lotniska Bydgoszcz. Bristol – to kierunek wskazywany przez Pasażerów jako jeden z najbardziej oczekiwanych w siatce połączeń regionalnego portu.

Pierwszy rejs do brytyjskiej miejscowości Bristol zaplanowany jest na 31 października. Loty realizowane będą dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Rozkład został zaplanowany w taki sposób by odpowiadał zarówno na potrzeby turystyczne jak i biznesowe.

W poniedziałek samolot Bristol wystartuje o godzinie 7:20, w Bydgoszczy wyląduje o godzinie 10:45. Rejs z Portu Lotniczego Bydgoszcz zaplanowany został na godzinę 11:10. W piątki loty realizowane będą w godzinach wieczornych. Pasażerowie z Bristol podróż rozpoczną o godzinie 18:00, a zakończą na Kujawach i Pomorzu o 21:25. 25 minut później samolot rozpocznie rejs powrotny. Pasażerowie z Lotniska Bydgoszcz wylądują w Bristol o 23:15.

Kolejny kierunek dołącza do siatki połączeń realizowanych przez Ryanair z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Rozszerzanie oferty dla naszych Pasażerów to jeden z naszych celów, jakie realizujemy. W sezonie zimowym irlandzki przewoźnik obsługiwać będzie loty do Dublina, Birmingham, Londynu Luton, Londynu Stansted, a także do ogłaszanego właśnie Bristol  – mówi Edward Hartwich, Delegat Rady Nadzorczej Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A.

Port Lotniczy Bydgoszcz