Od najbliższego poniedziałku będzie można spacerować po terenie Przystani Powiat Nakielski

W związku ogłoszonym wdrażaniem od 4 maja 2020 roku drugiej fazy znoszenia ograniczeń związanych z pandemią wirusa SARS-CoV-2 decyzją starosty nakielskiego został uchylony zakaz zamknięcia Przystani Powiat Nakielski od dnia 4 maja.

W pierwszej kolejności teren przystani zostanie udostępniony dla spacerujących, będzie możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego z zachowaniem dotychczasowych zasad bezpieczeństwa w związku z koronawirusem wprowadzonych przez Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, m.in. przebywanie w maseczkach, zachowaniem odległości między osobami oraz wewnętrznymi uregulowaniami przygotowanymi przez zarządcę obiektu.

W dalszym ciągu będą zamknięte place zabaw dla dzieci i siłownia zewnętrzna. Nie czynna będzie kawiarnia, baza noclegowa, nie będzie można wchodzić i korzystać z pomieszczeń z budynku Przystani.

tekst i zdjęcie: Zbigniew Kubisz

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).