Osiem medali karateków Yamabushi w Krotoszynie

Osiem medali (3 złote, 3 srebrne i 2 brązowe) zdobyli zawodnicy Klubu YAMABUSHI podczas Pucharu Polskiej Unii Karate, który odbył się w dniu 23 listopada 2019 r. w Krotoszynie. Nadmieniam, że był to turniej rankingowy Polskiej Unii Karate. W zawodach udział wzięło łącznie 400 zawodników z 55 polskich klubów Karate. Dzięki zdobytym medalom Klub YAMABUSHI zajął 7 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów.
Medaliści z Klubu YAMABUSHI to:
Złoto:
1. Bartosz Kleniewski – kumite indywidualne seniorów (-60 kg);
2. Bartosz Kleniewski – kumite indywidualne U21 ( -60 kg);
3. Albert Ciesielski – kumite indywidualne seniorów (-67 kg).

Srebro:
1. Monika Piotrowska – kumite indywidualne seniorek (-55 kg);
2. Dominik Wachowski – kumite indywidualne juniorów (-76 kg);
3. Aniela Dzedzej – kumite indywidualne młodziczek (-50 kg),

Brąz:
1. Krzysztof Michalski – kumite indywidualne juniorów (+76 kg);
2. Wiktor Kujawski – kumite indywidualne juniorów (+76 kg).

Malwina Lampkowska zajęła 7 miejsce w kategorii kumite indywidualne młodziczek (-50 kg).

Wielkie gratulacje.

Podziękowania dla naszych sponsorów: Panu Jackowi Rutkowskiemu Prezesowi Zarządu firmy MAT-BUD, Panu Krzysztofowi Reniewskiemu – Prezesowi Zarządu firmy BUDREN, Panu Tomaszowi Mazur oraz firmie MONDI ze Świecia.