Pałac w Sucharach zaprasza na Zabawę Andrzejkową

W sobotę 26 listopada 2022 roku czeka nas prawdziwie magiczna noc! Szykujemy dla Was doskonała kolację i rewelacyjną muzykę do tańca!

Andrzejki 2022 w Pałacu Suchary 
Sobota 26 listopada 2022 roku godz. 20:00
Bilet: 250 zł
Rezerwacja pod numerem tel.: 606 743 404 lub mailowo: kontakt@palacsuchary.pl

Kup bilet w sklepie internetowym

Marzycie o spędzeniu Andrzejek w prawdziwie magicznym otoczeniu?
W sobotę 26 listopada 2022 roku otwieramy podwoje Pałacu Suchary dla spragnionych dobrej zabawy w przepięknym parkowym otoczeniu miejscowości Suchary, w okolicach Nakła n. Notecią.

W cenie 250 zł za osobę proponujemy:

  • serwowaną wykwintną kolację
  • wystawne bufety
  • wodę i soki oraz kawę i herbatę bez ograniczeń

Zapraszamy również do noclegu w Pałacu Suchary. Pokój dla 2 osób ze śniadaniem w Pałacowej Restauracji: 300 zł

W czarodziejski klimat tej wyjątkowej nocy wprowadzą nas DJ Rafał Wojciechowski i Piotr Jędraszczak, który zagra na żywo na saksofonie. Ten rewelacyjny muzyczny kolektyw zadba o doskonałą zabawę taneczną. Wróżymy nieziemsko pozytywne wrażenia!

DJ Rafał Wojciechowski: 25 lat.. tyle udaje mi się cieszyć ludzi muzyką na parkietach klubowych i nie tylko.. Miałem okazje grać i rezydować w klubach w całej Polsce i na świecie. Miejsce, które mnie urzekło i zatrzymało aż na 11 lat to bydgoski klub Savoy. W tym okresie miałem przyjemność grać z najlepszymi w swoich gatunkach: Danzel, Paffendorf , R’n’g,  Geo da silva, C- Boll, Mikro, Shawn Baker, Dj KC, Dj Hazel, Clubbase, Mario Bishin, Camasutra, Akcent, Weekend, Top Girls, Sobota, Kaen, Mezo, Liber, Natalia Kululska, Brodka, Lady Pank, Sylwia Grzeszczak etc.

Piotr Jędraszczak: wszechstronny muzyk i pedagog. Swój warsztat muzyczny rozwijał poprzez liczne kontakty z czołówką polskich i zagranicznych muzyków m.in.: Mietek Jurecki (Budka Suflera), Paweł Tomaszewski (piano -Edyta Górniak), Femi Temowo (U.S.A. ex guitar Amy Winehouse), Michał Urbaniak czy Artur Dutkiewicz (Hammond- Tadeusz Nalepa)

źródło: Pałac Suchary