Piąty raz na lodzie

Tradycja to tradycja! Od 5 lat w każdy Tłusty Czwartek Nakło tańczy na lodzie. Nie inaczej będzie w tym roku!

Już w najbliższy czwartek 20 lutego od godz. 19:00 na nakielskim lodowisku Naquarius odbywać się jubileuszowa 5. edycja najbardziej roztańczonego wydarzenia zimy – NAKŁO TAŃCZY NA LODZIE 5!

O dobrą zabawę i najlepszą muzykę do tańca zadba .mpTRÓJCA, czyli Artur, Marcin i Szymon, którzy od 5 lat przeobrażają pomysł Marty Kamińskiej (z blogu Kopniak Motywacji) o „tańcu na lodzie” w czyn. Tego wieczoru zaświeci dla Was ekipa Wszystko Jasne. Cukiernia La Petite przygotuje coś słodkiego, a Granda Bistro & Restaruant coś na rozgrzanie.

UWAGA: Płacisz tylko za wypożyczenie łyżew (o ile nie posiadasz swoich), wstęp jest darmowy. Dlatego też mamy gorącą prośbę – kwotę, którą musiałbyś zapłacić za jazdę zabierz ze sobą i wrzuć do puszki. W trakcie wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz rehabilitacji Jakuba Wiśniewskiego z Nakła nad Notecią. Bawmy się i pomagajmy!

Więcej o możliwości pomocy Jakubowi: http://dzieciom.pl/podopieczni/36978

Organizatorami wydarzenia są: .mpTRÓJCA, Nakielski Sport Sp. z o.o. oraz Nakielski Ośrodek Kultury. Partnerzy: Wszystko Jasne, La Petite, Granda Bistro & Restaurant.

Szymon Niemczewski .mpTRÓJCA