Nakło nad Notecią: Pierwszy tydzień sportowych wakacji za nami

Za nami pierwszy tydzień zajęć sportowo – rekreacyjnych w naszym mieście! Nie brakowało sportowych emocji i przede wszystkim dobrej zabawy.

Od poniedziałku do piątku  w godzinach od 10.00 do 13.00 na Stadionie Miejskim im. K. Biniakowskiego w Nakle nad Notecią najmłodsi mieszkańcy brali udział w różnego rodzaju grach i zabawach. Dzieci bardzo chętnie bawiły się na torach przeszkód i innych konkurencjach sprawnościowych. Również nie zabrakło zajęć plastycznych, które dostarczają wiele satysfakcji i zadowolenia z własnego działania.

W piątek uczestnicy udali się do Nakielskiego Ośrodka Kultury w Nakle nad Notecią, z którym współorganizujemy zajęcia. Tam czekało na nich mnóstwo zabaw w towarzystwie bajkowych postaci.

Każdego dnia uczestnicy otrzymali słodki upominek i wodę.

Przy sprzyjającej pogodzie odbyły się również pierwsze treningi z tenisa ziemnego na Kortach Tenisowych NTT „Sokół” Nakło nad Notecią. Jest nam niezmiernie miło, że zainteresowanie było tak duże, dlatego utworzyliśmy dodatkową grupę.

Naszym głównym celem jest tworzenie warunków do aktywnego spędzania czasu wolnego dzieci i młodzieży oraz zwiększanie ich aktywności fizycznej.

Dlatego miło jest widzieć uśmiech na twarzy tych dużych, jak i tych małych!

Dziękujemy Wam za miło spędzony czas i zapraszamy w przyszłym tygodniu…

Nakielski Sport Sp. z o.o.