Podpisano umowy na przebudowę trzech dróg na wsiach w gminie Nakło nad Notecią

W nakielskim urzędzie miasta i gminy podpisano umowy na przebudowę kolejnych dróg. Tym razem będą to droga w Polichnie, ul. Sportowa w Ślesinie i droga w Olszewce.

W dniu 16 grudnia została podpisana umowa na przebudowę drogi w Polichnie. W ogłoszonym przetargu do realizacji tego zadania wyłoniono firmę Rafał Szymczak P.H.U. z Nakla nad Notecią. Prace obejmą łącznie ponad 920 mb. Koszt robót to 733 206,73 zł brutto, a gwarancja powykonawcza wynosi 6 lat.

Przetarg na wykonanie ul. Sportowej wygrała firma Kowalski Budownictwo Sp. z o.o. ze Żnina, z którą umowę podpisano 18 grudnia. Prace obejmą przebudowę ulicy na długości 787,71 mb. Czas realizacji określono na 11 miesięcy, licząc od daty podpisania umowy. Firma zapewnia 6 lat gwarancji. Koszt robót to 600 480,22 zł brutto.

Trzeci kontrakt na przebudowę drogi na działce o numerze ewidencyjnym 295 w Olszewce zawarto także z firmą Kowalski Budownictwo Sp. z o.o. w dniu 24 grudnia. Prace ruszą w przyszłym roku i obejmą położenie kostki betonowej  na drodze o długości 421 mb. Wartość zadania to 466 662 zł brutto.

Wszystkie trzy inwestycje są dofinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych.

Podpisanie umowy na drogę w Polichnie:

foto1foto2foto 3

Podpisanie umowy na ul. Sportową w Ślesinie:

foto 4foto5foto6

Podpisanie umowy na drogę w Olszewce:

foto 7foto 8foto 9

Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią