Podsumowanie minionego weekendu przez SF Junior Nakło

6 zespołów SF JUNIOR NAKŁO występuje w tym sezonie w rozgrywkach PZPN #OdPasjiDoFutbolu

Podsumowanie minionego weekendu:

Rocznik 2016.

Najmłodsza nasza drużyna występująca w rozgrywkach #OdPasjiDoFutbolu zagrała drugi turniej w swoim życiu. Tworzymy kolejną wspaniałą historię. Mali wzrostem, ale wielcy sercem, które zostawiają na boisku.
W składzie mamy kilku młodszych zawodników z rocznika 2017, a najmłodszy był Michał, który urodził się w 2018 roku.
Dziękujemy rodzicom naszych zawodników za ogromne wsparcie podczas zawodów.
Gospodarzom dziękujemy za organizację zawodów FA Mezar Nakło. Za grę dziękujemy pozostałym -Chemik Moderator Bydgoszcz, KP Polonia Bydgoszcz, AP Małych Mistrzów – Fordon, Gwiazda Bydgoszcz.

Ekipa rocznik 2015 to prawdziwe perełki.

W tej kategorii występują dwa nasze zespoły. Nasi młodzi i utalentowani zawodnicy zagrali kolejny dobry turniej w ramach rozgrywek #OdPasjiDoFutbolu. Zawody były o tyle fajne, że po krótkiej przerwie do prowadzenia zespołu wrócił Trener Rafał. Wszyscy dzięki temu byli podwójnie szczęśliwi tego dnia.
Dziękujemy GKS Spójnia Białe Błota za organizacje zawodów. Gwiazda Bydgoszcz i Sportis Academy Łochowo za wspólne granie.

Rocznik 2014 grał jak z nut.

Zespół naszych żaków wybrał się kolejny na turniej ligowy do Białych Błot. Tam zebraliśmy kolejne cenne doświadczenie, a mecze przyniosły nam wiele radości.
Trener Filip Jarczyński krótko streścił ten wyjazd -„Fajnie grali! Moja wizja futbolu”
Dziękujemy rodzicom za wsparcie młodych sportowców.

Rocznik 2013 zagrał 5 bardzo dobrych meczy.

Wczoraj nasz zespół z wyżej wspomnianej kategorii był gospodarzem Turnieju w ramach rozgrywek #OdPasjiDoFutbolu organizowanych przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej.
Do Nakła nad Notecią przyjechało 8 drużyn z różnych zakątków naszego województwa. Wszystkie drużyny z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do spotkań. Z przyjemnością obserwowaliśmy  poczynania młodych zdolnych sportowców. Nasi zawodnicy na tle tylu zdolnych rywali prezentują się z bardzo dobrej strony. Mnóstwo dobrych akcji i tylko trochę mnie ładnych bramek.

Dziękujemy naszym gościom: Elana Toruń, Gwiazda Bydgoszcz – drużyny młodzieżowe,
Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica, Juventus Academy Bydgoszcz Akademia Piłkarska, BKS Sparta Brodnica, Pogoń Mogilno, Akademia Piłkarska Młode Talenty za obecność, atmosferę i współpracę.
Wszystkim kibicom dziękujemy za wzorowy doping. W szczególności naszym rodzicom, którzy w tej roli spisują się wzorowo.

Rocznik 2012 zagrał świetny turniej w ramach rozgrywek #OdPasjiDoFutbolu

W minioną sobotę wybraliśmy na turniej ligowy do Bydgoszczy. Na boisku spotkaliśmy się z 3 drużynami i w każdym meczu z wielkim zacięciem podchodziliśmy do boiskowych obowiązków. Strzelamy sporo bramek, a nasz bramkarz ma kilka świetnych interwencji.

Dziękujemy za organizację turnieju Gwiazda Bydgoszcz – drużyny młodzieżowe. Dziękujemy pozostałym zespołom za wspólne granie Czarni Nakło i Football Academy Szubin.
Rodzicom naszych zawodników dziękujemy za wsparcie podczas zawodów.

Łukasz Bzdawka – SF Junior Nakło