Popłynęło wsparcie dla Wiktorka

W niedzielę. 1 grudnia 2019 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni odbyła się akcja charytatywna „Wspieramy Wiktorka”. Choć nie znamy jeszcze owoców, to z pewnością można powiedzieć, że odzew na akcje był bardzo duży. Organizatorzy jakim była kcyńska jednostka straży pożarnej zaprosiła do współpracy wielu przyjaciół. Była nasza kochana orkiestra deta, która grała koncertowo wprowadzając małymi krokami nas w okres bożonarodzeniowy, były tym razem Panie policjantki i swoje stoiska miała także Służba Więzienna. Dużym zainteresowaniem cieszyło się fotolustro, stoisko fryzjerskie i kosmetyczne.

O część kulinarna zadbały Panie ze stowarzyszenia w Turzynie, które kusiły nasze oczy i żołądki wspaniałymi wypiekami, można było kupić różne pamiątki, gadżety, dekoracje świąteczne ale najważniejszą częścią akcji charytatywnej były licytacje przedmiotów.

Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy przyłączyli się do pomagania naszemu synkowi. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zrobili dla nas tak wiele i zorganizowali tą akcję dla Wiktorka- powiedział nam po zakończeniu imprezy tata Wiktorka pan Bartłomiej Piechowski.

tekst i fot. Robert Koniec