Poszukiwany zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie szubińskiej gminy

Policjanci z Szubina zatrzymali 60-latka poszukiwanego przez sąd do odbycia kary za przestępstwo, którego się dopuścił. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie, skąd dziś został dowieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Policjanci z szubińskiego komisariatu realizując polecenia sądu ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie gminy może przebywać poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości 60-latek.

Swoje informacje zweryfikowali wczoraj (13.05.20). Przed godziną 17 mundurowi zapukali pod ustalony adres, a personalia zastanego w mieszkaniu mężczyzny sprawdzili w policyjnej bazie danych.  Wtedy też potwierdziło się, że 60-latek jest poszukiwany w związku z nakazem doprowadzenia do placówki penitencjarnej, jaki wydał za nim szubiński sąd. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc.

Dzisiaj (14.05.20) zatrzymany został dowieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące w związku z przestępstwem, jakiego dopuścił się w przeszłości.

podkom. Justyna Andrzejewska – Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

zdjęcie ilustracyjne