Rocznik 2013 na Turnieju Niepodległościowym organizowanym przez K-Sport Region Pilski i Powiat Pilski

Wczorajszy dzień pozostanie w naszych głowach jako kolejne miłe wspomnienie. Zakończyliśmy rozgrywki ligowe, ale nie przerywamy naszej piłkarskiej przygody. Szukamy kolejnych możliwości do realizowania swojej pasji. Zagraliśmy z zespołami, z którymi na co dzień się nie spotykamy. Mecze były wyrównane i zacięte. Sporo minut na boisku to świetna lekcja. Nasz skład był trochę inny niż zawsze. Szkielet zespołu pozostawał, ale kilku zawodników brakowało. Dlatego w naszym składzie wystąpiła trójka zawodników z rocznika 2015. Chłopacy starali się ze wszystkich sił i starsi koledzy mieli z nimi nie małe problemy. Tego dnia filarem naszej drużyny była Emilia Wilczek i to ona otrzymała od organizatorów tytuł najlepszej zawodniczki naszego zespołu.

Drużynom przeciwnym dziękujemy za wspólne mecze:

– Akademia Piłkarska Reissa – Piła
– Akademia Piłkarska Hydropex Sparta Złotów
– Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
– Akademia Piłkarska Czaplinek
– Akademia Piłkarska Soccer Stars

Zagraliśmy w składzie: Tymek Franków, Tymon Trudziński, Alex Bajerski, Emilia Wilczek, Kacper Lewandowski, Milan Skrzyniarz, Igor Trudziński, Filip Nowek, Maciej Wilczek, Oliwier Boiński. Trener Łukasz Bzdawka

Dziękujemy rodzicom naszych zawodników za wsparcie podczas zawodów.

Rocznik 2012 również zagrał na Turnieju z okazji Święta Niepodległości organizowanym przez K-Sport Region Pilski oraz Powiat Pilski.

Wyniki tego dnia może nie do końca były po naszej stronie, ale dobra zabawa towarzyszyła nam przez cały dzień. Tak w skrócie można podsumować nasz wyjazd do Piły.

Specjalne wyróżnienie przypadło naszemu bramkarzowi. Igor Wałęza tego dnia był jednym z najlepszych zawodników, a jego interwencje były dekoracją zawodów.

Dziękujemy za wspólną grę drużynom przeciwnym:

– Akademia Piłkarska Reissa – Piła I
– Akademia Piłkarska Reissa – Piła II
– Lech Poznań Football Academy – Skoki
– Korona Stróżewo
– Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sportu „Krajna”

Zagraliśmy w składzie: Michał Dobosz, Oliwier Barczykowski, Kinga Cebula, Nikodem Raese, Nigel Więckowski, Filip Rozpłoch, Lena Bondyra, Igor Wałęza, Jan Murek, Maks Jendrzejczak, Dominik Kluczka.

Dziękujemy rodzicom za stworzenie miłej atmosfery i wspieranie swoich dzieci.

Łukasz Bzdawka – SF Junior Nakło