Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie rozboju. Zdarzenie miało miejsce 25 czerwca 2019 roku około godziny 1:33 przy ulicy Podwale na schodach przed wejściem do Hali Targowej. Tam sprawca uderzył pokrzywdzoną w twarz i wyrwał jej z rak telefon komórkowy wraz z znajdującym się w etui banknotem. Mężczyzna w wieku około 28-30 lat uciekł w kierunku Placu Kościeleckich.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Informację można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem 691-393-190, a także całodobowo pod numerami 52-525-52-69 lub 112.

autor: kom. Przemysław Słomski